Základní škola

Spíme ve škole

Dne 19. 12. - 20. 12. ve 4. A proběhlo spaní ve škole, kde jsme měli pizzu, rozbalovali jsme dárky, koulovali jsme se a měli jsme stezku odvahy a tak dále. Nejvíc se mi líbila stezka odvahy a koulování. Nelíbilo se mi čekání na stezku odvahy. 2. den jsme byli v kině na Šoumenovi krokodýlovi. To bylo velmi vtipné a smutné. Čekal jsem, že ten krokodýl zůstane v ZOO, a jsem rád, že ho vysvobodili. (Marek Bělohoubek)

 

Sraz jsme měli 19. 12. v 17:30, pak jsme rozbalovali dárky a zpívali. Měli jsme i stezku odvahy a moc jsme si to užili. A pak jsme se šli potmě koulovat a šli jsme spát. Vstali jsme v 6:30 a pak jsme šli do kina. (Vincent Karlec)

Den 19. 12. byl pro mě neobyčejný. Spal jsem totiž ve škole. Moc mě to bavilo, Ježíšek nám donesl dárky. A potom jsme šli ven koulovat se. A dokonce jsme měli stezku odvahy a po všech těch aktivitách jsme šli spát. A ráno jsme šli do kina. (Ota Bublík)

 

Vánoční přespávání se odehrálo ve třídě 4. A. Program byl takový: nejdřív jsme museli nachystat třídu, pak jsme hráli na mobilech, a pak přivezli pizzu, pak jsme si rozdávali dárky a taky byla skvělá stezka odvahy. Na 2. den jsme šli do kina na krokodýla Šoumena. Předtím jsme snídali buchtu a vánočku. (Zoe Koreňová)