Přijímačky nanečisto 28.02.2023

Anonymizované výsledky žáků naší školy

Celkové umístění na prvním místě je skvělým úspěchem a je jasným důkazem tvrdé práce a připravenosti studentů a učitelů na tuto náročnou zkoušku.

Je obzvláště povzbudivé vidět, že v Matematice jsme dosáhli druhého nejlepšího výsledku z celkem 16 škol. Matematika je často považována za jeden z nejtěžších předmětů a konkurence mezi školami bývá velká, takže toto umístění je skutečně pozoruhodné.

Navíc, to že jsme byli nejlepší v Českém jazyce, ukazuje na schopnost žáků dobře porozumět a vyjadřovat se v mateřském jazyce, což je v dnešní době velmi důležité.

Celkově lze říci, že naše výsledky v přijímačkách jsou vynikající a ukazují, že máme potenciál pro úspěch na dalších etapách vzdělávání.

Gratulujeme všem deváťákům k výborným výsledkům v přijímačkách nanečisto a přejeme jim, ať jsou ještě úspěšnější při přijímačkách naostro!